Masseur Therapy Logo

Reference

Úvodní stránka > Reference
IMG-20230506-WA0006

Milan KnoblochBrankář FC Slovan Liberec

S Matějem Čermákem jsem se poprvé potkal při našem společném působení v FK Pardubice. Už tehdy měl skvělý přístup a velkou zásobu vybavení. Naše spolupráce stále pokračuje, ikdyž oba nyní působíme jinde. Nejčastěji dojíždím na terapie v období přípravného období na sezónu, které je nejtěžší období v celé sezóně. Vždy mi je poskytnut perfektní servis podpořený skvělým přístupem. Dalším bonusem je rozsáhlý sortiment fyzio pomůcek a zařízení, které má k dispozici k odstranění všech problémů.

35119_3

Simona ŠimánováVítězka republiky bodyfitness

Moje jméno je Simona Šimánová a jsem člověk, pro kterého je bodybuilding (česky kulturistika) na závodní úrovni životním stylem a ne pouze koníčkem. Jakmile jsem zjistila, že se Matěj v odvětví fyzioterapie pohybuje na profesionální úrovni a viděla neuvěřitelné výsledky jeho práce na klientech, neváhala jsem a domluvila se s ním na první léčbě. Matějův přístup byl velmi profesionální, vysvětlil mě jak je všechno se vším na lidském těle propojené a hned pouhým pohledem oka viděl partie, kterým bylo potřeba se začít věnovat jako první. Výsledky jeho práce byly fantastické ale hlavně okamžité a já od něho odcházela jako naprosto jiný člověk. Od této první návštěvy uplynulo už něco málo přes rok a ze mě se stal pravidelný klient, který se 2x do měsíce vrací k těm “zázračným” rukám, které ze mě vždy udělají nového člověka.

i_r0i9090 (1)

Michal HlavatýZáložník FK Pardubice (FC Viktoria Plzeň)

Matěje znám ze společného působení v FK Pardubice. Popsal bych ho jako maséra s osobitým přístupem a touhou se vším vyjít vstříc. Od začátku naší spolupráce vím, že se na něj mohu spolehnout. Vždy mě dokázal skvěle připravit na zápas. Pokaždé hledal cestu jak mi pomoci, k čemuž využívá i širokou škálu jeho vybavení. Rád k němu chodím na terapie a věřím, že budeme spolupracovat i nadále.

MČ STORE

Profesionální péče pro každodenní život
Vyberte si z naší nabídky špičkových produktů
Zobrazit více

mcstore

Kontakt

Matěj Čermák 732 806 126 28773675 www.masseurtherapy.cz